Jesteśmy firmą:

- stabilną i doświadczoną – od początku postanowiliśmy oprzeć naszą Firmę i naszą przyszłość na stabilnych fundamentach, współpracujemy z największymi na rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Naszym Klientom zawsze proponujemy najlepszą ofertę w zależności od potrzeb i możliwości finansowych.

- kompetentną - posiadamy wykształcenie wyższe magisterskie poparte dodatkowo studiami podyplomowymi na AE w Poznaniu oraz Wyższej Szkole Bankowej. Na takich podstawach zbudowaliśmy nasze doświadczenie zawodowe. Dodatkowo cały czas poszerzamy naszą wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach, oboje wierzymy, że inwestując we własną wiedzę możemy proponować lepsze rozwiązania dla Naszych Klientów.

- dostępną i przyjazną - pracujemy w tym samym środowisku w którym mieszkamy, do każdego podchodzimy indywidualnie, każdy klient jest dla nas ważny. Potrafimy dokładnie dostosować rodzaj polisy i cenę do charakterystyki i potrzeb Klienta. Systematycznie przypominamy o zbliżających się terminach płatności rat i wznowień polis.

- nowoczesną - nasza praca opiera się na profesjonalnych systemach programów komputerowych do wyliczania składek ubezpieczeń, które gwarantują szybką obsługę.


Oferujemy:

- profesjonalną i kompleksową obsługę nie uciekamy od trudnych tematów, każdy klient jest dla nas ważny i każdy ma prawo oczekiwać pełnej ochrony ubezpieczeniowej.

- spokój i bezpieczeństwo -odpowiednio dobrany produkt będzie chronił Twój majątek oraz Twoich bliskich.

- pomoc przy szkodzie - w przypadku zaistnienia szkody doradzamy w jaki sposób zlikwidować szkodę.

W trosce o dobro klienta, systematycznie analizujemy ciągle zmieniający się rynek ubezpieczeniowy, by przedstawić najbardziej atrakcyjne oferty i alternatywne rozwiązania.

Naszym Klientom oferujemy kompleksową ochronę ubezpieczeniową w zakresie majątku oraz ochrony życia zgodnie z potrzebą i możliwościami finansowymi klienta.

 

Poza sprzedażą ubezpieczeń komunikacyjnych specjalizujemy się w szeroko pojętym zakresie ubezpieczaniu Firm – począwszy od Odpowiedzialności Cywilnej z tytułu działalności gospodarczej poprzez ubezpieczenie majątku Firmy, gwarancji finansowych do ubezpieczeń grupowych pracowników.

 

Zdajemy sobie sprawę, że dla zapewnienia klientom ochrony ubezpieczeniowej niezbędne jest umiejętne i prawidłowe oszacowanie wystąpienia ryzyka, jest to najtrudniejsza pozycja w naszej pracy. Dopiero znajomość wielu branż razem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym pozwala na prawidłową ocenę zagrożeń w celu stworzenia ochrony zabezpieczającej interes właściciela.